> Audioknihy > Mandolína kapitána Corelliho

Mandolína kapitána Corelliho

Skladem 5+ ks u dodavatele, expedice do 24 hodin
209 Kč
172,72 Kč bez DPH
Běžná cena 299 Kč
Ušetříte 90 Kč (30 %)
EAN:
8594072271274
Informace o produktu

Historický román odehrávající se za druhé světové války během okupace řeckých ostrovů popisuje milostný trojúhelník kapitána italské dělostřelecké divize, dcery místního doktora a místního rybáře, který odchází nejprve do války a poté se omámen revoluční myšlenkou přidává ke komunistickému hnutí. Do milostného příběhu se promítá hrůznost války, vzájemné zrady i ničivost občanské války a zemětřesení. Na motivy této knihy byl v roce 2001 natočen stejnojmenný film s Nicolasem Cagem a Penélope Cruz v hlavních rolích.

Román | Nezkrácená verze na 2mp3-CD | Nahrávka vznikla podle knihy Mandolína kapitána Corelliho, vydané nakladatelstvím BB/art s.r.o. v roce 2008. Napsal Louis de Bernieres. Z anglického originálu Captain Corelli's Mandolin, vydaného poprvé nakladatelstvím Martin Secker & Warburg ve Velké Británii v roce 1994, přeložil Viktor Janiš. Nahrávku vyrobilo Občanské sdružení Mluvící kniha v roce 2004. Grafika Ondřej Fučík. Design obalu Ondřej Fučík. Odpovědný redaktor Tomáš Výchopeň. Vydalo Tympanum s.r.o. v červnu 2013.

Technické parametry
Autor Bernieres Louis de, Mrkvička Ladislav
Druh Médium CD
Jazyk Česky
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací
Dobrý den, rádi bychom Vám představili naše knižní království BOOKS.CZ, kde budeme nabízet všemožné literatůry a dělat tak radost všem fandům knih. 

Za tým 

Luděk Škaroupka