> Způsoby doručení

Způsoby doručení

 

Osobní odběr BOOKS.CZ
Zlín, Brno, Hulín, Kroměříž, Uherské Hradiště

zdarma

Jakmile pro vás zboží připravíme, obdržíte od nás potvrzovací SMS a email. Na vyzvednutí zásilky máte 7 dní. Na všech pobočkách je možné zaplatit kartou. Pobočky jsou označeny logem NWT nebo patro.cz. Aktuální seznam poboček a jejich otevírací doby naleznete v kontaktech.


 

Osobní odběr Uloženka
Více než 100 míst pro vyzvednutí

49 Kč

Doručení na libovolnou pobočku Uloženky od 1 do 3 pracovních dní od expedice. Jakmile bude pro Vás zboží přichystáno, obdržíte od Uloženky potvrzovací SMS s heslem, které je pro vyzvednutí balíčku potřeba. Více informací: www.ulozenka.cz.


 

Balík Na poštu
Doručení balíku na Vámi zvolenou poštu

79 Kč

Doručení balíku na vybranou poštu následující pracovní den po podání. V den expedice obdržíte číslo balíku, v den nachystání potvrzovací SMS. Termín a způsob doručování lze změnit na stránce www.ceskaposta.cz/zmenadispozice.


 

Balík Do ruky
Doručení balíku na Vaši adresu

79 Kč

Doručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu a to již následující pracovní den. V den expedice obdržíte číslo balíku, v den doručení potom SMS zprávu s podrobnými informacemi o jeho předání. Termín a způsob doručování lze změnit na stránce www.ceskaposta.cz/zmenadispozice. V případě nezastižení je balík uložen na Vaší poště.


 

Balíková přeprava Geis
Doručení balíku na Vámi zvolenou adresu

85 Kč

Doručení na libovolnou adresu po celé ČR. V den expedice obdržíte číslo balíku, v den doručení potom SMS zprávu s podrobnými informacemi o jeho předání.


 

Pošta bez hranic
Doručení balíku na Vaši adresu na Slovensku

od 169 Kč

Doručení po celém Slovensku. V den expedice obdržíte číslo balíku, v den doručení potom SMS zprávu s podrobnými informacemi o jeho předání. Cena přepravy je závislá na hmotnosti balíku:
do 30 kg 169 Kč
do 100 kg 999 Kč

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací
Dobrý den, rádi bychom Vám představili naše knižní království BOOKS.CZ, kde budeme nabízet všemožné literatůry a dělat tak radost všem fandům knih. 

Za tým 

Luděk Škaroupka