> Způsoby platby

Způsoby platby

 

Hotově nebo kartou na pobočce
Zlín, Brno, Hulín, Kroměříž, Uherské Hradiště

zdarma

Na všech našich pobočkách je možné zaplatit hotově i platební kartou. Výjímkou je pouze pobočka v Uherském Hradišti, kde lze platit pouze platební kartou. Aktuální seznam poboček a jejich otevírací doby naleznete v kontaktech.


 

Hotově nebo kartou na Uložence
Více než 100 míst pro vyzvednutí

10 Kč

Informaci o možnosti platby kartou a výši dobírky si můžete ověřit v sekci Sledování zásilky na webu Uloženky. Po zadání ID zásilky (obdržíte od Uloženky na mail nebo SMS), je tato možnost uvedena spolu s dalšími údaji v kartě zásilky.


 

Dobírkou
Platba v hotovosti nebo kartou u České pošty a dopravce

20 Kč

Platba na pobočce České pošty nebo u daného dopravce. Platba kartou u dopravce není vždy zaručena a je lepší se o této možnosti informovat přímo u řidiče (kontakt přijde v SMS).


 

Platební kartou online
Zabezpečená online platba přes GP WebPay

zdarma

Platba kartou probíhá přímo v bráně GP WebPay a všechny informace (číslo karty, platnost, CVV kód) se zadávají pouze zde. Eshop si zadané údaje nijak neukládá a neeviduje.


   

Převodem z účtu
Běžný převod z účtu na účet

zdarma

Na email obdržíte proforma fakturu, na základě které provedete platbu ze svého účtu. Platbu můžete provést i bez proformy na účet 178049258/0300 s variabilním symbolem čísla objednávky.


  

Převodem z účtu v EUR
Zákazníci ze Slovenska mohou platit v Euro

zdarma

Platbu můžete provést na EUR účet 1127824001/1111 s variabilním symbolem čísla proformy či objednávky. IBAN: SK41 1111 0000 0011 2782 4001, SWIFT (BIC): UNCRSKBX 
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací
Dobrý den, rádi bychom Vám představili naše knižní království BOOKS.CZ, kde budeme nabízet všemožné literatůry a dělat tak radost všem fandům knih. 

Za tým 

Luděk Škaroupka