> Odborná a naučná literatura > Právo > Musíš znát... Pozemkové právo a právo životního prostředí

Musíš znát... Pozemkové právo a právo životního prostředí

Skladem 5+ ks u dodavatele, expedice do 24 hodin
229 Kč
208,18 Kč bez DPH
Běžná cena 270 Kč
Ušetříte 41 Kč (15 %)
Výrobní číslo:
978-80-7552-729-5
EAN:
9788075527295
Informace o produktu

Tato praktická studijní pomůcka poskytuje čtenáři přehled nejdůležitější judikatury pozemkového práva a práva životního prostředí za období let 2014 až 2016. Jednotlivé judikáty – ponejvíce Nejvyššího správního soudu, ale i Nejvyššího soudu, popřípadě krajských soudů – jsou přehledně a heslovitě rozčleněny dle svých názvů. Pro snazší pochopení rozebírané problematiky je každé heslo vybaveno autorským komentářem a usouvztažněno se související judikaturou, aby vynikly širší souvislosti a celkový kontext. Svazek je členěn do dvou částí – na část pozemkového práva a část práva životního prostředí –, z nichž každá je vybavena takzvaným ústavním vhledem, tj. důležitými rozhodnutími Ústavního soudu za sledované období.
Publikace díky své srozumitelnosti a systematickému přístupu představuje vynikající pomůcku nejen pro studenty právnických fakult, ale i pro odbornou či laickou veřejnost.

Technické parametry
Autor Feberová Radka, Polišenská Petra
Druh Kniha
Jazyk Česky
Počet stran 192
Rok vydání 2017
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací
Dobrý den, rádi bychom Vám představili naše knižní království BOOKS.CZ, kde budeme nabízet všemožné literatůry a dělat tak radost všem fandům knih. 

Za tým 

Luděk Škaroupka